Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bloki na górkach czechowskich? Do wojewody trafiają prośby o unieważnienie studium

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2019 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Puk, puk - kto tam? A to tylko naczelny i jego prywatny dziennik czechowski :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trolle od dawna tu działają i pod każdym prawie artykułem się udzielają. Kiedy śledztwo kim oni są?
 Pisowskie bekarty - pewne info z tvp kaczor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to władze PO ? Zadowolone? Trochę się dymi
 Tak dymia sie czachy paru eko świrom i pisowskiej bojówce a Lublin na was patrzy i sie śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka ha ziemi rolnej. Może developrezio mi ją przegłosuje pod bloki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik w formie. Dzień bez artykułu o górach albo wycince drzew dniem straconym :)
 Ku chwale dziennika czechowskiego -  widokowi z okna naczelnego, rekordowej ilości odsłon i zdyscyplinowanej armii pisowskich hartow - chwilowo jedzacych mu z reki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka ha ziemi rolnej. Może developrezio mi ją przegłosuje pod bloki?
 Oddaj za darmo na kościół a oni ja przekaża Morawieckiemu z 10 krotna - przebitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trolle od dawna tu działają i pod każdym prawie artykułem się udzielają. Kiedy śledztwo kim oni są?
Pisowskie bekarty - pewne info z tvp kaczor.
  do budy trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik w formie. Dzień bez artykułu o górach albo wycince drzew dniem straconym :)
Ku chwale dziennika czechowskiego -  widokowi z okna naczelnego, rekordowej ilości odsłon i zdyscyplinowanej armii pisowskich hartow - chwilowo jedzacych mu z reki.
 do budy trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy referendum w sprawie odwołania Żuka?
 Po abykacji maliniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Garnek do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampanie w Dzienniku PIS zamówił????? ze artykuły codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik w formie. Dzień bez artykułu o górach albo wycince drzew dniem straconym :)
Ku chwale dziennika czechowskiego -  widokowi z okna naczelnego, rekordowej ilości odsłon i zdyscyplinowanej armii pisowskich hartow - chwilowo jedzacych mu z reki.
do budy trollu
 Ale głupi pisowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewien czas temu Prezydent Lublina robił proceduralne gierki aby go zgodnie z prawem,nie odwołać z funkcji ,za złamanie ustawy antykorupcyjnej , teraz wojewoda powinien robić to samo ze studium . Do września kiedy się pojawi opinia uczonych. Ta opinia powinna rozstrzygnąć , kto ma rację a nie grupa radnych podnoszących łapki w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik w formie. Dzień bez artykułu o górach albo wycince drzew dniem straconym :)
Ku chwale dziennika czechowskiego -  widokowi z okna naczelnego, rekordowej ilości odsłon i zdyscyplinowanej armii pisowskich hartow - chwilowo jedzacych mu z reki.
do budy trollu
Ale głupi pisowcy.
 do budy trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS uchwalił LEX DEVELOPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a ja na miejscu WŁAŚCICIELA terenu rozpocząłbym tam budowę tego, co juz można budować. Na poczatek piękna duża hala targowa z blachy falistej do której zaprosiłbym kupców z Wietnamy i Chin. Do tego kilkanascie bud z jedzeniem, targ warzywny. Dorzuciłbym niewielką fabryczkę opakowań PET i sortownię zużytej odzieży. Dla równego rozłożenia na każdej z wysoczyzn. Resztę terenu ogrodziłbym wielkim, obskurnym, blaszanym płotem z napisem "zakaz wstępu, teren prywatny". I taki stan zachowałbym na 5 - 10 lat. Jestem przekonany, że nawet natwardsi przeciwnicy forsowanej obecnie przez TBV koncepcji zrozumieliby wówczas, jaka jest ISTOTA problemu i zmian dokonywanych w studium. TO NIE JEST WASZ TEREN drodzy przeciwnicy, TO JEST TEREN TBV, który ta firma kupiła z konkretnymi warunkami zabudowy, o których jest napisane powyżej. I jeżeli cokolwiek w tej sprawie można zrobić żeby "uratować" ten teren przed degradacją polegającą na zabudowie handlowo-przemysłowej, to dogadanie się z WŁAŚCICIELEM żeby zechciał tak zmienić swoje plany wzgledem tego terenu, żeby jak najwięcej funkcji użyteczności publicznej w tym miejscu zachować przy jednoczesnym rozwoju infrastruktury i tkanki miejskiej. No ale do tego trzeba dojrzeć, zrozumieć i przeczytać kilka ustaw, zainteresować sie trochę współczesną urbanistyką i uwarunkowaniami prawnymi. A to już nie jest takie łatwe do realizacji i lotne w mediach.. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyć pisiorki wyć - bedzie kaska na weekend. Może i wojewoda cos sypnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy odpowie pisowski prezydent dlaczego nie odkupił górek jak wojsko sprzedawało, pewnie za grosze, tylko teraz chcą aby miasto górki odkupiło za miliony, to nieekonomiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszyła brudna kampania, nawet wakacji ni ma pisowy troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trolle od dawna tu działają i pod każdym prawie artykułem się udzielają. Kiedy śledztwo kim oni są?
Pisowskie bekarty - pewne info z tvp kaczor.
do budy trollu
 Uwaga pisiorki - kolega zarzadził zbiorke w budzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...